– „I po co myśmy tam jechali!“ (S. Wyspiański, 1901). Malarze polscy w Monachium, Muzeum Okręgowe w Suwałkach 5 V – 31 VIII 2005;
– Malarze polscy w Monachium [tekst E. Ptaszyńska, Z. Fołtynowicz], Muzeum Okręgowe w Suwałkach, Suwałki 2005, s. 124, il.