Agra Art | Aukcje

VI Aukcja Agra Art NOVA - 17 grudnia 2020

Sabina Maria Grzyb, PODRÓŻ ONIRYCZNA, 2017
  • Zdjęcie odwrocia


Obiekt w archiwum

[ status: zarchiwizowany ]
Tytuł:
PODRÓŻ ONIRYCZNA, 2017
Nr:
28314
Technika:
akryl, technika własna, płótno
Wymiary:
70 cm x 50 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 800 zł

IInformacje o dziele:

sygn. na odwr.: Sabina Maria I PODRÓŻ ONIRYCZNA

♣ do wylicytowanej ceny oprócz innych kosztów zostanie doliczona opłata wynikająca z prawa twórcy i jego spadkobierców do otrzymania wynagrodzenia zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku - o prawie autorskim i prawach pokrewnych (droit de suite)

Sabina Maria Grzyb:

Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu, na Wydziale Malarstwa i Rzeźby. Jest również stylistką i projektantką ubioru. Organizowała kilka wystaw indywidualnych i uczestniczyła w wielu zbiorowych. Prace artystki znajdują się w wielu kolekcjach prywatnych.

Sabina Maria Grzyb o swojej sztuce: "Najsilniejszą inspiracją są dla mnie formy skalne, ich monumentalność, stabilność i struktura. Malując powracam wielokrotnie do wyimaginowanej krainy pełnej skalnych monumentów. Motywy, które wykorzystuje w formie narracyjnej są anachroniczne ale i ponadczasowe. Moje obrazy miewają wymiar dwuznaczny, niekiedy frywolny innym razem nostalgiczny. Wyważony balans, kompozycja statyczna oraz dominanta, które pojawiają się w każdym obrazie oddziaływują na odbiorce uspokajająco". 

Data aukcji Nr kat Wywoławcza Uzyskana Zmień:
2020-12-17 9 1 000 zł 1 800 zł N/A PLN USD EUR