Agra Art | Aukcje

Aukcja Sztuka Wyobraźni - 28 kwietnia 2022

Tomasz Alen Kopera, METAMORFOZA, 2016
  • obraz w ramie

  • odwrocie


Obiekt w archiwum

[ status: zarchiwizowany ]
Tytuł:
METAMORFOZA, 2016
Nr:
30288
Technika:
olej, płótno
Wymiary:
70 cm x 60 cm
Cena wywoławcza:
100 000 zł
Cena uzyskana:
136 000 zł

IInformacje o dziele:

sygn. p.d.: ALEN
na odwr. na płótnie sygn.: Tomasz Alen Kopera | „METAMORFOZA“ | 2016

Obraz wystawiany i reprodukowany:
Metamorfoza. Magia w obrazie, katalog wystawy grupowej polskiego realizmu magicznego poświęconej pamięci Zdzisława Beksińskiego, tekst: Piotr Dmochowski, Marcin Kołpanowicz, Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku, Centrum Kultury Browar B we Włocławku, Galeria Sztuki Radom, Galeria Sztuki Współczesnej w Kołobrzegu, Galeria Miejska we Wrocławiu, 2017, s. 24, il. barwna;
– Strona www artysty: https://alenkopera.com/gallery.

♣ Do Ceny Zakupu doliczana będzie dodatkowo opłata wynikająca z prawa twórcy i jego spadkobierców do otrzymania wynagrodzenia zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 - o prawie autorskim i prawach pokrewnych (droit de suite).

Tomasz Alen Kopera:

Tomasz Kopera (ur. Kożuchów 1976) -ukończył Uniwersytet Technologii we Wrocławiu. Obrazy Kopery są pełne symboli, które odnoszą się do ludzkiej psychiki i relacji człowieka z otaczającym światem. Z wielką dbałością opracowuje szczegóły i operuje kolorem. Jak mówi: W mojej pracy staram się dotrzeć do podświadomości. Chcę utrzymać uwagę widza na dłuższy moment. Zaprosić do refleksji i kontemplacji. Od Od 2010 roku jest członkiem Libellule, grupy utworzonej przez Lukasa Kandla. Kopera prezentował swoje prace na wielu wystawa indywidualnych i zbiorowych w Polsce i zagranicą – m.in. w Traun (Austria), Nowym Jorku (USA), Brunszwiku (Austria), Viechtach (Niemcy), Santa Monica (USA), Dublinie (Irlandia), Wiedniu (Austria), Paryżu (Francja), Londynie (Anglia).

Data aukcji Nr kat Wywoławcza Uzyskana Zmień:
2022-04-28 9 100 000 zł 136 000 zł N/A PLN USD EUR