Agra Art | Aukcje

Aukcja Sztuka Wyobraźni - 22 września 2022

Sabina Maria Grzyb, CARMEN, 2021
  • obraz w ramie

  • odwrocie


Obiekt w archiwum

[ status: zarchiwizowany ]
Tytuł:
CARMEN, 2021
Nr:
30738
Technika:
akryl, płótno
Wymiary:
70.3 cm x 110 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
-

IInformacje o dziele:

sygn. p.d.: Sabina Maria

sygn. na odwr. na płótnie: „CARMEN“ | 2021 r. | Sabina Maria

 

♣ do wylicytowanej ceny oprócz innych kosztów zostanie doliczona opłata wynikająca z prawa twórcy i jego spadkobierców do otrzymania wynagrodzenia zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku - o prawie autorskim i prawach pokrewnych (droit de suite)

 

 

Sabina Maria Grzyb:

Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu, na Wydziale Malarstwa i Rzeźby. Jest również stylistką i projektantką ubioru. Organizowała kilka wystaw indywidualnych i uczestniczyła w wielu zbiorowych. Prace artystki znajdują się w wielu kolekcjach prywatnych.

Sabina Maria Grzyb o swojej sztuce: "Najsilniejszą inspiracją są dla mnie formy skalne, ich monumentalność, stabilność i struktura. Malując powracam wielokrotnie do wyimaginowanej krainy pełnej skalnych monumentów. Motywy, które wykorzystuje w formie narracyjnej są anachroniczne ale i ponadczasowe. Moje obrazy miewają wymiar dwuznaczny, niekiedy frywolny innym razem nostalgiczny. Wyważony balans, kompozycja statyczna oraz dominanta, które pojawiają się w każdym obrazie oddziaływują na odbiorce uspokajająco". 

Data aukcji Nr kat Wywoławcza Uzyskana Zmień:
2022-09-22 54 15 000 zł - N/A PLN USD EUR