Fraza: "Wodzinowski"
28
3
Wincenty Wodzinowski
Pozycja nr 53 z aukcji
19 czerwca 2005
OGRÓD W SWOSZOWICACH, 1914
olej, tektura
50 x 65 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
Wincenty Wodzinowski
Pozycja nr 54 z aukcji
19 czerwca 2005
DZIEWCZYNA Z GRABIAMI, OK. 1914
olej, tektura
50 x 68 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
Wincenty Wodzinowski
Pozycja nr 26 z aukcji
14 grudnia 2003
DROGA PRZEZ WIEś, 1894
olej, płótno
47 x 67 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
19 000 zł
Wincenty Wodzinowski
20 października 1996
DZIEWKI
olej, deska
68.5 x 99.5 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
3