olej, płótno
42 x 34.5 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
30 000 zł
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 100 zł
olej, płótno
62.5 x 98 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 119 z aukcji 21 maja 2006
x cm
Waga: 495 g
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
70 x 60 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Pozycja nr 19 z aukcji 21 maja 2006
olej, deska
27 x 20.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Pozycja nr 56 z aukcji 21 maja 2006
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 75 z aukcji 21 maja 2006
olej, płótno
60.5 x 100.5 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 105 z aukcji 21 maja 2006
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 300 zł
Pozycja nr 106 z aukcji 21 maja 2006
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
Pozycja nr 12 z aukcji 21 maja 2006
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
Pozycja nr 57 z aukcji 21 maja 2006
olej, karton na desce
15.8 x 12.2 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł