olej, płótno
143 x 202 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
38 000 zł
olej, deska
22.5 x 28 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
16 500 zł
49.5 x 65 cm
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
400 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
olej, tektura
49.5 x 59.5 cm
Cena wywoławcza:
200 zł
Cena uzyskana:
2 700 zł
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
2 800 zł
69.5 x 50 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł
olej, płótno
64.5 x 113 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
40 000 zł
olej, płótno
66.5 x 54 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
20 000 zł
63.8 x 58 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
5 300 zł
olej, tektura
48 x 70 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
4 100 zł