olej, płótno
50 x 64 cm
Cena wywoławcza:
4 700 zł
Cena uzyskana:
6 200 zł
akwarela, tusz, papier
28.8 x 19.5 cm
Cena wywoławcza:
120 zł
Cena uzyskana:
190 zł
Pozycja nr 56 z aukcji 23 września 1990
olej, dykta
44 x 55 cm
Cena wywoławcza:
1 600 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
Pozycja nr z aukcji 23 września 1990
olej, dykta
43 x 28.5 cm
Cena wywoławcza:
250 zł
Cena uzyskana:
410 zł
olej, płótno
70 x 101 cm
Cena wywoławcza:
1 900 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 23 z aukcji 23 września 1990
olej, płótno
49 x 31.5 cm
Cena wywoławcza:
1 750 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
Cena wywoławcza:
350 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 58 z aukcji 23 września 1990
Cena wywoławcza:
850 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
olej, płótno
73 x 56 cm
Cena wywoławcza:
420 zł
Cena uzyskana:
tusz, akwarela, papier
25 x 30 cm
Cena wywoławcza:
315 zł
Cena uzyskana:
2 100 zł