Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
83 x 69.5 cm
Cena wywoławcza:
480 zł
Cena uzyskana:
olej, tektura
70 x 49.8 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 43 z aukcji 24 marca 1991
olej, deska
19 x 14.7 cm
Cena wywoławcza:
1 400 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Pozycja nr 29 z aukcji 24 marca 1991
olej, płótno
43.5 x 28.6 cm
Cena wywoławcza:
1 300 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 36 z aukcji 24 marca 1991
akwarela, papier
19 x 26 cm
Cena wywoławcza:
250 zł
Cena uzyskana:
290 zł
Pozycja nr 26 z aukcji 24 marca 1991
olej, deska
25 x 33 cm
Cena wywoławcza:
850 zł
Cena uzyskana:
900 zł
Pozycja nr z aukcji 24 marca 1991
olej, płótno
101 x 76 cm
Cena wywoławcza:
2 900 zł
Cena uzyskana:
3 700 zł
olej, dykta
70 x 100 cm
Cena wywoławcza:
4 800 zł
Cena uzyskana:
9 400 zł
Cena wywoławcza:
6 500 zł
Cena uzyskana:
8 100 zł
olej, płótno
43.5 x 61.5 cm
Cena wywoławcza:
2 400 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
2 300 zł
Cena uzyskana:
5 300 zł