Pozycja nr 36 z aukcji 14 marca 2006
serigrafia barwna, papier jasnoszary
51.2 x 94.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
3 900 zł
Pozycja nr 37 z aukcji 14 marca 2006
atrament niebieski, pędzel, papier zeszytowy
19.4 x 28.4 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
800 zł
Pozycja nr 38 z aukcji 14 marca 2006
akwaforta, akwatinta, papier
44.2 x 33 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
200 zł
Pozycja nr 39 z aukcji 14 marca 2006
olej, srebrny flamaster, papier zadrukowany
14.1 x 18.3 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
ołówek, papier zeszytowy w kratkę
20.2 x 28 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
600 zł
druk barwny
59.7 x 40.9 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
600 zł
serigrafia barwna, karton
92.2 x 45.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 40 z aukcji 14 marca 2006
akwarela, ołówek, papier
30 x 22.1 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
300 zł
Pozycja nr 21 z aukcji 14 marca 2006
litografia, papier
29.4 x 47.4 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
serigrafia barwna, papier
29 x 40.4 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 300 zł
Pozycja nr 13 z aukcji 14 marca 2006
tusz, tektura kredowana
12.1 x 18.6 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
100 zł
Pozycja nr 12 z aukcji 14 marca 2006
serigrafia barwna, papier
64.8 x 47.9 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
600 zł