Pozycja nr 24 z aukcji 1 marca 1992
Cena wywoławcza:
6 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 15 z aukcji 1 marca 1992
olej, tektura
50 x 80 cm
Cena wywoławcza:
1 900 zł
Cena uzyskana:
1 800 zł
Pozycja nr 10 z aukcji 1 marca 1992
Cena wywoławcza:
2 400 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
Pozycja nr 1 z aukcji 1 marca 1992
akwarela, papier
21 x 16.5 cm
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
2 300 zł
Pozycja nr 13 z aukcji 1 marca 1992
olej, tektura
47 x 34 cm
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
1 700 zł
Pozycja nr z aukcji 1 marca 1992
olej, płótno
43 x 34 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
4 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 48 z aukcji 22 grudnia 1991
olej, tektura
49 x 75 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 47 z aukcji 22 grudnia 1991
olej, tektura
50 x 75 cm
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
300 zł
Cena uzyskana:
400 zł
olej, płótno
72.5 x 59 cm
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
2 700 zł
olej, płótno
74 x 54 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł