Pozycja nr z aukcji 21 grudnia 1993
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
50 x 33.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 100 zł
olej, płótno
35 x 24.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
olej, deska
35.5 x 45 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 800 zł
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 700 zł
olej, płótno
81 x 100 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
5 100 zł
olej, tektura
25.5 x 45 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
1 700 zł
olej, tektura
99.5 x 70 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
11 500 zł
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
6 200 zł
olej, płótno
100 x 74 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 400 zł
olej, karton
36 x 48.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 100 zł