offset barwny, papier
60 x 41 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
700 zł
18.8 x 27 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 700 zł
Pozycja nr 48 z aukcji 13 grudnia 2005
akwarela, gwasz, papier
15.5 x 22.6 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
300 zł
Pozycja nr 49 z aukcji 13 grudnia 2005
akwarela, gwasz, papier
25.5 x 19.2 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
800 zł
Pozycja nr 50 z aukcji 13 grudnia 2005
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
2 100 zł
Pozycja nr 51 z aukcji 13 grudnia 2005
35.8 x 25.6 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
Pozycja nr 52 z aukcji 13 grudnia 2005
rysunek i odbitka graf. na pap. o fakturze tkanin
23 x 28.5 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
503 zł
Pozycja nr 53 z aukcji 13 grudnia 2005
litografia, papier
37.6 x 39.2 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
300 zł
Pozycja nr 54 z aukcji 13 grudnia 2005
pastel, tusz pędzel, akwarela, papier
26 x 19.8 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
700 zł
Pozycja nr 55 z aukcji 13 grudnia 2005
gwasz, pastel, papier
28.3 x 19.1 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
800 zł
Pozycja nr 56 z aukcji 13 grudnia 2005
tusz pióro, akwarela, papier
31.5 x 20.7 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
300 zł
Pozycja nr 58 z aukcji 13 grudnia 2005
drzeworyt, papier kremowy
17.7 x 13.8 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana: