Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
1 900 zł
kredka, węgiel, papier
32.5 x 47 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
600 zł
Pozycja nr z aukcji 24 maja 1992
akwarela, papier
17.5 x 24 cm
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 0 z aukcji 24 maja 1992
akwarela, papier
23 x 17 cm
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
akwarela, papier
22.5 x 16.5 cm
Cena wywoławcza:
110 zł
Cena uzyskana:
210 zł
olej, tektura
45 x 50 cm
Cena wywoławcza:
1 750 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
2 100 zł
Cena uzyskana:
2 100 zł
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
Pozycja nr 25 z aukcji 24 maja 1992
olej, płótno
62.5 x 50 cm
Cena wywoławcza:
700 zł
Cena uzyskana:
700 zł
Pozycja nr 1 z aukcji 24 maja 1992
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
2 300 zł
Pozycja nr 10 z aukcji 24 maja 1992
tempera, kredka, tektura
81 x 61 cm
Cena wywoławcza:
4 200 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
51 x 52 cm
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana:
3 600 zł