Pozycja nr 34 z aukcji 22 listopada 2005
akwaforta, sucha igła, papier kremowy
25 x 18.7 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
200 zł
Pozycja nr 35 z aukcji 22 listopada 2005
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
100 zł
Pozycja nr 36 z aukcji 22 listopada 2005
41.8 x 58.4 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
500 zł
Pozycja nr 37 z aukcji 22 listopada 2005
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 900 zł
Pozycja nr 38 z aukcji 22 listopada 2005
serigrafia barwna, papier
86.2 x 37.3 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
Pozycja nr 39 z aukcji 22 listopada 2005
tusz pędzel, akwarela, gwasz, papier
25 x 35 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
200 zł
Pozycja nr 40 z aukcji 22 listopada 2005
litografia barwna, karton
40.5 x 51.5 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
200 zł
Pozycja nr 41 z aukcji 22 listopada 2005
atrament pióro, papier kremowy
21 x 14.8 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
500 zł
Pozycja nr 42 z aukcji 22 listopada 2005
20.8 x 15.1 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
600 zł
Pozycja nr 43 z aukcji 22 listopada 2005
akwaforta sepiowa, papier kremowy
9 x 7 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
400 zł
drzeworyt, akwarela, tusz pędzel, pióro, papier
59 x 39 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
500 zł
Pozycja nr 45 z aukcji 22 listopada 2005
gwasz, karton
37.2 x 28.5 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
800 zł