48.4 x 63 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
Pozycja nr 43 z aukcji 20 listopada 2005
olej, tempera, płótno
81 x 100 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
8 500 zł
Pozycja nr 42 z aukcji 20 listopada 2005
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
Pozycja nr 41 z aukcji 20 listopada 2005
olej, bristol
70 x 100 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
37.5 x 45.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 400 zł
pastel, gwasz, papier
20.5 x 29 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 38 z aukcji 20 listopada 2005
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
60 000 zł
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 65 z aukcji 6 listopada 2005
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
Pozycja nr 66 z aukcji 6 listopada 2005
47 x 59 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
8 500 zł
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
31 000 zł
Cena wywoławcza:
32 000 zł
Cena uzyskana:
56 000 zł