Pozycja nr 48 z aukcji 22 maja 2005
Cena wywoławcza:
48 000 zł
Cena uzyskana:
48 000 zł
Pozycja nr 49 z aukcji 22 maja 2005
Cena wywoławcza:
4 500 zł
Cena uzyskana:
4 500 zł
Pozycja nr 50 z aukcji 22 maja 2005
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
Pozycja nr 51 z aukcji 22 maja 2005
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
Pozycja nr 52 z aukcji 22 maja 2005
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 53 z aukcji 22 maja 2005
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 54 z aukcji 22 maja 2005
Cena wywoławcza:
37 000 zł
Cena uzyskana:
39 000 zł
Pozycja nr 55 z aukcji 22 maja 2005
21.5 x cm
Waga: 300 g
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
14 000 zł
Pozycja nr 56 z aukcji 22 maja 2005
olej, płótno
27.6 x 50.2 cm
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 57 z aukcji 22 maja 2005
olej, płótno
40 x 67.5 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 58 z aukcji 22 maja 2005
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 59 z aukcji 22 maja 2005
Cena wywoławcza:
34 000 zł
Cena uzyskana: