Pozycja nr 99 z aukcji 22 maja 2005
olej, płótno
45.5 x 33 cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
25 500 zł
Pozycja nr 100 z aukcji 22 maja 2005
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
Pozycja nr 102 z aukcji 22 maja 2005
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
37 000 zł
Pozycja nr 103 z aukcji 22 maja 2005
Cena wywoławcza:
19 000 zł
Cena uzyskana:
29 000 zł
Pozycja nr 104 z aukcji 22 maja 2005
olej, płótno
73 x 59.5 cm
Cena wywoławcza:
55 000 zł
Cena uzyskana:
55 000 zł
Pozycja nr 105 z aukcji 22 maja 2005
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Cena uzyskana:
65 000 zł
Pozycja nr 80 z aukcji 22 maja 2005
Cena wywoławcza:
19 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 56 z aukcji 24 kwietnia 2005
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
4 800 zł
Pozycja nr 59 z aukcji 24 kwietnia 2005
akwarela, tusz, pióro, papier
41.8 x 29.3 cm
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
2 200 zł
Pozycja nr 60 z aukcji 24 kwietnia 2005
technika mieszana, papier
59.7 x 45.7 cm
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
Pozycja nr 61 z aukcji 24 kwietnia 2005
tusz, papier
28.8 x 40 cm
Cena wywoławcza:
1 700 zł
Cena uzyskana:
4 200 zł