Pozycja nr 95 z aukcji 24 kwietnia 2005
olej, płótno
51 x 73 cm
Cena wywoławcza:
2 600 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
Pozycja nr 93 z aukcji 24 kwietnia 2005
Cena wywoławcza:
700 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
Pozycja nr 92 z aukcji 24 kwietnia 2005
Cena wywoławcza:
12 500 zł
Cena uzyskana:
17 500 zł
Pozycja nr 91 z aukcji 24 kwietnia 2005
59.3 x 47.5 cm
Cena wywoławcza:
4 100 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł
Pozycja nr 90 z aukcji 24 kwietnia 2005
Cena wywoławcza:
4 600 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
Pozycja nr 89 z aukcji 24 kwietnia 2005
olej, płótno
65 x 81 cm
Cena wywoławcza:
1 700 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
olej, tempera, płótno
93 x 80 cm
Cena wywoławcza:
5 200 zł
Cena uzyskana:
22 000 zł
Pozycja nr 87 z aukcji 24 kwietnia 2005
olej, płótno
55.5 x 65.5 cm
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
16 000 zł
Pozycja nr 86 z aukcji 24 kwietnia 2005
58 x 78.5 cm
Cena wywoławcza:
700 zł
Cena uzyskana:
700 zł
Pozycja nr 85 z aukcji 24 kwietnia 2005
tusz pędzel, akwarela, papier kremowy
38 x cm
Cena wywoławcza:
200 zł
Cena uzyskana:
1 300 zł
Pozycja nr 84 z aukcji 24 kwietnia 2005
tusz pióro, pędzel, papier kremowy
96 x 66 cm
Cena wywoławcza:
2 700 zł
Cena uzyskana:
12 500 zł
Cena wywoławcza:
1 700 zł
Cena uzyskana:
3 100 zł