Pozycja nr 82 z aukcji 24 kwietnia 2005
Cena wywoławcza:
2 600 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
Pozycja nr 81 z aukcji 24 kwietnia 2005
akwarela, kredka, papier,
47.3 x 31.5 cm
Cena wywoławcza:
700 zł
Cena uzyskana:
1 800 zł
Pozycja nr 90 z aukcji 24 kwietnia 2005
akryl, płyta pilśniowa
42 x 41.5 cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
39 000 zł
Cena wywoławcza:
4 100 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł
olej, płótno
100 x 80 cm
Cena wywoławcza:
3 200 zł
Cena uzyskana:
4 800 zł
Pozycja nr 29 z aukcji 24 kwietnia 2005
collage, olej, płótno
47 x 67 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
Cena wywoławcza:
13 500 zł
Cena uzyskana:
22 000 zł
olej, płótno
46 x 61 cm
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
30 000 zł
akwarela, papier
29.3 x 42 cm
Cena wywoławcza:
19 000 zł
Cena uzyskana:
ołówek, tusz, pióro, papier
29 x 41 cm
Cena wywoławcza:
2 700 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
Pozycja nr 16 z aukcji 24 kwietnia 2005
technika mieszana, collage, płótno
44 x 55 cm
Cena wywoławcza:
4 600 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
Pozycja nr 15 z aukcji 24 kwietnia 2005
technika mieszana, papier
35 x 46.2 cm
Cena wywoławcza:
1 700 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł