Pozycja nr 4 z aukcji 5 grudnia 2004
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
olej, płótno
60.5 x 80.5 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 500 zł
Pozycja nr 1 z aukcji 5 grudnia 2004
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
17 000 zł
Pozycja nr 17 z aukcji 5 grudnia 2004
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
100 zł
Pozycja nr 15 z aukcji 24 listopada 2004
linoryt, papier
27.7 x 17.5 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
100 zł
Pozycja nr 16 z aukcji 24 listopada 2004
drzeworyt, papier
18.1 x 9 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
500 zł
Pozycja nr 17 z aukcji 24 listopada 2004
tusz, pastel, papier
24.4 x 24.6 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
200 zł
Pozycja nr 18 z aukcji 24 listopada 2004
tusz pióro, papier
47.8 x 34 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
300 zł
Pozycja nr 19 z aukcji 24 listopada 2004
69 x 49 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 700 zł
litografia barwna, papier
20 x 19.7 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
300 zł