Pozycja nr 49 z aukcji 24 listopada 2004
70 x 100 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
300 zł
Pozycja nr 50 z aukcji 24 listopada 2004
akwarela, papier
28 x 40.2 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
200 zł
19.3 x 19.3 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
300 zł
Pozycja nr 10 z aukcji 24 listopada 2004
tusz pióro, papier
19.7 x 24.4 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
100 zł
Pozycja nr 11 z aukcji 24 listopada 2004
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
300 zł
kredka, akwarela, papier
54 x 44.9 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
300 zł
litografia, papier
18 x 16.4 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
100 zł
Pozycja nr 67 z aukcji 21 listopada 2004
95.5 x 67 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
1 700 zł
Pozycja nr 91 z aukcji 21 listopada 2004
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
23 500 zł
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
400 zł
Pozycja nr 90 z aukcji 21 listopada 2004
Cena wywoławcza:
13 500 zł
Cena uzyskana:
22 500 zł
Pozycja nr 69 z aukcji 21 listopada 2004
flamaster, tusz pióro, akwarela, papier
42.8 x 29.3 cm
Cena wywoławcza:
5 500 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł