collage, tusz pióro, karton
24.5 x 20.4 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
600 zł
Pozycja nr 40 z aukcji 28 października 2004
Cena wywoławcza:
400 zł
Cena uzyskana:
800 zł
akryl, płótno
41.5 x 41.5 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
500 zł
Pozycja nr 27 z aukcji 28 października 2004
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
tusz pióro, papier kremowy
21.6 x 20 cm
Cena wywoławcza:
1 900 zł
Cena uzyskana:
2 300 zł
tusz, patyk, papier beżowy
42 x 29.3 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
olej, płótno
50 x 50 cm
Cena wywoławcza:
1 900 zł
Cena uzyskana:
2 100 zł
ołówek, kredka, papier
24 x 24.3 cm
Cena wywoławcza:
900 zł
Cena uzyskana:
1 400 zł
światłodruk, collage, papier
51 x 40.5 cm
Cena wywoławcza:
700 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
tusz pióro, papier kremowy
25.5 x 16 cm
Cena wywoławcza:
400 zł
Cena uzyskana:
2 400 zł
Cena wywoławcza:
400 zł
Cena uzyskana:
900 zł
Pozycja nr 46 z aukcji 28 października 2004
akwarela, papier
27.3 x 40 cm
Cena wywoławcza:
300 zł
Cena uzyskana:
900 zł