olej, tektura
48 x 65 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
9 800 zł
olej, płótno
54 x 73 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 800 zł
olej, tektura
27 x 39 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
1 800 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
5 200 zł
olej, tektura
32.6 x 40.6 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
28 000 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
9 100 zł
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
14 000 zł
olej, płótno
154.5 x 110 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
26 800 zł
olej, tektura
33 x 41 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
5 700 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 100 zł