olej, płótno
33 x 46 cm
Cena wywoławcza:
2 700 zł
Cena uzyskana:
2 600 zł
akwarela, papier
12 x 14 cm
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
1 800 zł
olej, płótno
56.7 x 41.8 cm
Cena wywoławcza:
300 zł
Cena uzyskana:
600 zł
sucha igła tonowana, papier
14.4 x 12.1 cm
Cena wywoławcza:
300 zł
Cena uzyskana:
400 zł
olej, płótno
56.7 x 41.8 cm
Cena wywoławcza:
300 zł
Cena uzyskana:
1 400 zł
olej, szblon, płótno
26.4 x 21.2 cm
Cena wywoławcza:
400 zł
Cena uzyskana:
600 zł
Pozycja nr 19 z aukcji 28 października 2004
akwarela, papier
29 x 23 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
500 zł
tusz pióro, papier kremowy
24 x 15 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
2 200 zł
akryl, ołówek, płótno
24 x 18 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
1 300 zł
Pozycja nr 18 z aukcji 28 października 2004
akryl, płyta pilśniowa
61 x 37 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
1 400 zł
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
2 300 zł
Pozycja nr 17 z aukcji 28 października 2004
olej, płótno
41.3 x 27.2 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł