Pozycja nr 1 z aukcji 28 października 2004
odbitka srebrowa na podłożu barytowym
38.8 x 38.8 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
1 900 zł
olej, deska
28.5 x 18 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
Pozycja nr 58 z aukcji 28 października 2004
Cena wywoławcza:
8 500 zł
Cena uzyskana:
11 500 zł
miedzioryt, papier
37 x 33 cm
Cena wywoławcza:
300 zł
Cena uzyskana:
700 zł
Pozycja nr 33 z aukcji 28 października 2004
tusz, pędzel, papier
26.7 x 17.6 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
1 100 zł
sepia, pióro, papier
27.4 x 20.7 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
800 zł
Pozycja nr 35 z aukcji 28 października 2004
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
1 100 zł
Pozycja nr 36 z aukcji 28 października 2004
gwasz, akwarela, collage, papier
20 x 14 cm
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
2 400 zł
19 x 15.8 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
400 zł
akwarela, ołówek, papier
40.8 x 22.8 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 700 zł
collage (skóra, tkanina barwiona) karton
33.5 x 25 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
500 zł
Pozycja nr 80 z aukcji 17 października 2004
x cm
Waga: 800 g
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana: