olej, tektura
65.5 x 91.3 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
21 000 zł
olej, tektura
70.5 x 52.5 cm
Cena wywoławcza:
80 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
1 900 zł
Cena uzyskana:
3 200 zł
Pozycja nr 10 z aukcji 17 października 2004
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
77.5 x 67.5 cm
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
17 000 zł
Pozycja nr 79 z aukcji 17 października 2004
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
16 000 zł
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
46 000 zł
Pozycja nr 14 z aukcji 17 października 2004
Cena wywoławcza:
90 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
17 000 zł