Cena wywoławcza:
27 000 zł
Cena uzyskana:
32 000 zł
olej, płótno
58.5 x 33.5 cm
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
olej, deska
55.6 x 45.4 cm
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Cena uzyskana:
51 000 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Cena uzyskana:
45 000 zł
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Cena uzyskana:
80 000 zł
Cena wywoławcza:
65 000 zł
Cena uzyskana:
70 000 zł
43 x cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
Pozycja nr 23 z aukcji 17 października 2004
brąz, podstawa kamienna
43 x cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
olej, deska
12 x 21.5 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł
olej, płótno
80.5 x 120.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł