Pozycja nr 39 z aukcji 6 maja 2004
litografia barwna, papier
36.8 x 25.8 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
Pozycja nr 1 z aukcji 6 maja 2004
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
Pozycja nr 2 z aukcji 6 maja 2004
olej, szlagmetal, płótno
90 x 70 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Pozycja nr 3 z aukcji 6 maja 2004
olej, sklejka
52 x 65 cm
Cena wywoławcza:
400 zł
Cena uzyskana:
400 zł
Pozycja nr 40 z aukcji 6 maja 2004
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
1 800 zł
Pozycja nr 30 z aukcji 6 maja 2004
Cena wywoławcza:
300 zł
Cena uzyskana:
1 400 zł
Pozycja nr 64 z aukcji 6 maja 2004
olej, płótno
100 x 101 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 4 z aukcji 6 maja 2004
olej, płótno
79.5 x 100 cm
Cena wywoławcza:
400 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 41 z aukcji 6 maja 2004
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
600 zł
Pozycja nr 31 z aukcji 6 maja 2004
olej, płyta pilśniowa
46.5 x 61 cm
Cena wywoławcza:
200 zł
Cena uzyskana:
300 zł
Pozycja nr 42 z aukcji 6 maja 2004
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 800 zł
Pozycja nr 32 z aukcji 6 maja 2004
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
3 300 zł