Pozycja nr 18 z aukcji 6 maja 2004
tempera, olej, płótno
58 x 42.4 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 900 zł
Pozycja nr 19 z aukcji 6 maja 2004
gwasz, papier
55.8 x 40.3 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
3 500 zł
Pozycja nr 20 z aukcji 6 maja 2004
fotografia barwna
45 x 30 cm
Cena wywoławcza:
450 zł
Cena uzyskana:
fotografia barwna
45 x 30 cm
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
fotografia barwna
45 x 30 cm
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 34 z aukcji 6 maja 2004
olej, płótno
50 x 60.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
Pozycja nr 21 z aukcji 6 maja 2004
olej, płótno
90 x 100 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
Pozycja nr 27 z aukcji 6 maja 2004
akryl, ołówek, płótno
60 x 81 cm
Cena wywoławcza:
400 zł
Cena uzyskana:
2 300 zł
Pozycja nr 59 z aukcji 6 maja 2004
66.5 x 99 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
600 zł
Pozycja nr 60 z aukcji 6 maja 2004
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
1 800 zł
Pozycja nr 22 z aukcji 6 maja 2004
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 23 z aukcji 6 maja 2004
64.4 x cm
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana: