Pozycja nr 44 z aukcji 14 marca 2004
olej, płótno
60 x 81 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
Pozycja nr 43 z aukcji 14 marca 2004
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
8 500 zł
Pozycja nr 42 z aukcji 14 marca 2004
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 41 z aukcji 14 marca 2004
olej, płótno
45 x 54.4 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
Pozycja nr 40 z aukcji 14 marca 2004
akwarela, papier
64.5 x 96 cm
Cena wywoławcza:
24 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 39 z aukcji 14 marca 2004
olej, płótno
40.5 x 35 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
Pozycja nr 38 z aukcji 14 marca 2004
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
olej, deska
21 x 15.8 cm
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
Pozycja nr 37 z aukcji 14 marca 2004
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
Pozycja nr 36 z aukcji 14 marca 2004
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 500 zł
Pozycja nr 35 z aukcji 14 marca 2004
Cena wywoławcza:
32 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł