Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 21 z aukcji 14 grudnia 2003
olej, tektura
37.5 x 49 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
Cena wywoławcza:
190 000 zł
Cena uzyskana:
190 000 zł
Cena wywoławcza:
22 000 zł
Cena uzyskana:
30 000 zł
Pozycja nr 69 z aukcji 14 grudnia 2003
Cena wywoławcza:
4 500 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno naklejone na płytę pilś.
42.2 x 18.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 68 z aukcji 14 grudnia 2003
akwarela, gwasz, ołówek, papier
14.5 x 14.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
66.5 x 48.3 cm
Cena wywoławcza:
18 500 zł
Cena uzyskana:
22 000 zł
Pozycja nr 77 z aukcji 14 grudnia 2003
olej, tektura
26.4 x 34.7 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 76 z aukcji 14 grudnia 2003
olej, płótno naklejone na tekturę
39 x 53 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
28 000 zł
Pozycja nr 53 z aukcji 14 grudnia 2003
olej, tektura
51 x 71.5 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
Pozycja nr 10 z aukcji 14 grudnia 2003
43.2 x 59 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł