kredka, pastel, papier
42.3 x 32.2 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 32 z aukcji 14 grudnia 2003
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
14 000 zł
olej, płótno
61.8 x 50 cm
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
250 000 zł
Pozycja nr 79 z aukcji 14 grudnia 2003
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
Pozycja nr 60 z aukcji 14 grudnia 2003
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Pozycja nr 83 z aukcji 14 grudnia 2003
srebro, drewno
20 x cm
Waga: 390 g
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
Pozycja nr 84 z aukcji 14 grudnia 2003
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
Pozycja nr 47 z aukcji 10 grudnia 2003
serigrafia barwna, papier
45.3 x 50 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
Pozycja nr 29 z aukcji 10 grudnia 2003
gwasz, akryl, tektura
27 x 20 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
500 zł
Pozycja nr 2 z aukcji 10 grudnia 2003
akwatinta, papier
16.5 x 15.3 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 100 zł
31.4 x 24.3 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 300 zł