Pozycja nr 20 z aukcji 16 listopada 2003
akryl, ołówek, karton z wycięciami
56.2 x 76 cm
Cena wywoławcza:
1 864 zł
Cena uzyskana:
932 zł
Pozycja nr 48 z aukcji 16 listopada 2003
olej, płótno
82 x 100 cm
Cena wywoławcza:
4 660 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 3 z aukcji 16 listopada 2003
tusz, pędzel, papier
48.8 x 72.5 cm
Cena wywoławcza:
1 864 zł
Cena uzyskana:
6 990 zł
collage, olej, płyta pilśniowa
100 x 100 cm
Cena wywoławcza:
1 864 zł
Cena uzyskana:
2 330 zł
Pozycja nr 93 z aukcji 16 listopada 2003
olej, płyta pilśniowa
90 x 143 cm
Cena wywoławcza:
4 660 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 39 z aukcji 16 listopada 2003
21.5 x cm
Cena wywoławcza:
9 320 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 38 z aukcji 16 listopada 2003
Cena wywoławcza:
13 980 zł
Cena uzyskana:
11 650 zł
Pozycja nr 49 z aukcji 16 listopada 2003
olej, gwasz, karton
67 x 96.5 cm
Cena wywoławcza:
9 320 zł
Cena uzyskana:
34 950 zł
Pozycja nr 66 z aukcji 16 listopada 2003
collage (parasol), akryl, płótno
121.5 x 111 cm
Cena wywoławcza:
13 980 zł
Cena uzyskana:
28 892 zł
Pozycja nr 91 z aukcji 16 listopada 2003
gwasz, tusz pędzel, pastel, karton
97.5 x 88 cm
Cena wywoławcza:
2 330 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 90 z aukcji 16 listopada 2003
olej, płótno
101.5 x 120.5 cm
Cena wywoławcza:
4 660 zł
Cena uzyskana:
6 058 zł
Pozycja nr 37 z aukcji 16 listopada 2003
akwarela, karton
46 x 54.7 cm
Cena wywoławcza:
1 398 zł
Cena uzyskana:
4 660 zł