Pozycja nr 17 z aukcji 16 listopada 2003
akryl, gwasz, tektura
60 x 80 cm
Cena wywoławcza:
32 620 zł
Cena uzyskana:
55 920 zł
Pozycja nr 16 z aukcji 16 listopada 2003
olej, tempera, karton
62 x 23 cm
Cena wywoławcza:
2 330 zł
Cena uzyskana:
9 320 zł
Cena wywoławcza:
46 600 zł
Cena uzyskana:
130 480 zł
Pozycja nr 42 z aukcji 16 listopada 2003
gwasz, kredka, ołówek, tusz pióro, papier
33.2 x 19.6 cm
Cena wywoławcza:
4 660 zł
Cena uzyskana:
6 990 zł
Pozycja nr 26 z aukcji 16 listopada 2003
akwarela, ołówek, papier
29.5 x 21.1 cm
Cena wywoławcza:
2 330 zł
Cena uzyskana:
5 126 zł
Pozycja nr 21 z aukcji 16 listopada 2003
olej, płótno, collage
72 x 74 cm
Cena wywoławcza:
4 660 zł
Cena uzyskana:
9 320 zł
Pozycja nr 96 z aukcji 16 listopada 2003
olej, płótno
60 x 73 cm
Cena wywoławcza:
4 660 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 91 z aukcji 19 października 2003
16.5 x 12.5 cm
Waga: 800 g
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
14 000 zł
olej, płótno
64.5 x 82 cm
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
40 000 zł
olej, płótno
55 x 69 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
99 000 zł
olej, tektura naklejona na deskę
13.5 x 18.7 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana: