olej, płótno
73.8 x 120.5 cm
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
16 000 zł
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 14 z aukcji 19 października 2003
Cena wywoławcza:
390 000 zł
Cena uzyskana:
500 000 zł
Pozycja nr 16 z aukcji 19 października 2003
Cena wywoławcza:
60 000 zł
Cena uzyskana:
70 000 zł
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
olej, płótno
85 x 85 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
22 000 zł
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
Pozycja nr 71 z aukcji 19 października 2003
olej, płótno
27 x 35 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
olej, tektura
22.8 x 18.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 500 zł