Pozycja nr 60 z aukcji 19 października 2003
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Pozycja nr 59 z aukcji 19 października 2003
34 x 34 cm
Waga: 900 g
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
Pozycja nr 32 z aukcji 19 października 2003
38 x 22.5 cm
Waga: 1370 g
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
akwarela, ołówek, papier
17.8 x 13.8 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
4 400 zł
druk cyfrowy
42 x 59.3 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
600 zł
druk cyfrowy
33.8 x 28.7 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
druk cyfrowy
24.5 x 38.3 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 300 zł
akwaforta barwna, papier
39.5 x 32 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
400 zł
linoryt, papier
16.8 x 12 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
500 zł
drzeworyt, bibułka krem.
10.5 x 13.4 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
600 zł
miękki werniks, akwatinta, akwaforta, papier
22.5 x 26.5 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
300 zł
Pozycja nr 19 z aukcji 15 października 2003
miedzioryt, papier
13.4 x 12.3 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
600 zł