Pozycja nr 23 z aukcji 23 września 1990
olej, płótno
49 x 31.5 cm
Cena wywoławcza:
1 750 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
olej, tektura
35 x 50 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
olej, płótno
73 x 56 cm
Cena wywoławcza:
420 zł
Cena uzyskana:
tusz, akwarela, papier
25 x 30 cm
Cena wywoławcza:
315 zł
Cena uzyskana:
2 100 zł