Pozycja nr 67 z aukcji 15 czerwca 2003
pastel, ołówek, papier
25 x 20 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
61.5 x 78.5 cm
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
40 000 zł
Pozycja nr 66 z aukcji 15 czerwca 2003
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
26 000 zł
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
16 000 zł
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
16 000 zł
Pozycja nr 8 z aukcji 15 czerwca 2003
akwarela, papier
37.5 x 21.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
Pozycja nr 65 z aukcji 15 czerwca 2003
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
Cena wywoławcza:
390 000 zł
Cena uzyskana:
530 000 zł
Pozycja nr 64 z aukcji 15 czerwca 2003
olej, płyta pilśniowa
45 x 30.6 cm
Pozycja nr 82 z aukcji 15 czerwca 2003
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
Pozycja nr 83 z aukcji 15 czerwca 2003
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Pozycja nr 84 z aukcji 15 czerwca 2003
x 53.5 cm
Waga: 1570 g
Cena wywoławcza:
4 500 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł