Pozycja nr 85 z aukcji 15 czerwca 2003
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Pozycja nr 86 z aukcji 15 czerwca 2003
x 22.5 cm
Waga: 286 g
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
Pozycja nr 87 z aukcji 15 czerwca 2003
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł
Pozycja nr 20 z aukcji 8 czerwca 2003
Cena wywoławcza:
7 100 zł
Cena uzyskana:
23 071 zł
Pozycja nr 75 z aukcji 8 czerwca 2003
olej, płótno
147 x 110 cm
Cena wywoławcza:
7 100 zł
Cena uzyskana:
29 283 zł
Pozycja nr 41 z aukcji 8 czerwca 2003
olej, płótno
97 x 146 cm
Cena wywoławcza:
15 100 zł
Cena uzyskana:
19 966 zł
Cena wywoławcza:
1 600 zł
Cena uzyskana:
11 979 zł
kredki barwne (sepia, sangwina), papier
63 x 46 cm
Cena wywoławcza:
4 300 zł
Cena uzyskana:
19 966 zł
Pozycja nr 19 z aukcji 8 czerwca 2003
Cena wywoławcza:
1 400 zł
Cena uzyskana:
5 324 zł
Pozycja nr 73 z aukcji 8 czerwca 2003
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
6 655 zł
Pozycja nr 66 z aukcji 8 czerwca 2003
Cena wywoławcza:
2 100 zł
Cena uzyskana:
15 529 zł
Pozycja nr 9 z aukcji 8 czerwca 2003
collage, płótno
93 x 62 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
4 436 zł