Pozycja nr 56 z aukcji 8 czerwca 2003
Cena wywoławcza:
5 300 zł
Cena uzyskana:
16 416 zł
Pozycja nr 44 z aukcji 8 czerwca 2003
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana:
9 761 zł
Pozycja nr 33 z aukcji 8 czerwca 2003
Cena wywoławcza:
6 100 zł
Cena uzyskana:
11 979 zł
Pozycja nr 74 z aukcji 8 czerwca 2003
Cena wywoławcza:
2 300 zł
Cena uzyskana:
11 092 zł
Pozycja nr 3 z aukcji 8 czerwca 2003
Cena wywoławcza:
2 900 zł
Cena uzyskana:
5 767 zł
Pozycja nr 4 z aukcji 8 czerwca 2003
akryl, płótno
60 x 81 cm
Cena wywoławcza:
9 100 zł
Cena uzyskana:
10 648 zł
Pozycja nr 67 z aukcji 8 czerwca 2003
Cena wywoławcza:
8 900 zł
Cena uzyskana:
14 198 zł
Pozycja nr 71 z aukcji 8 czerwca 2003
olej, płyta pilśniowa
98 x 98 cm
Cena wywoławcza:
5 100 zł
Cena uzyskana:
16 860 zł
Pozycja nr 27 z aukcji 8 czerwca 2003
olej, tektura
49 x 34.5 cm
Cena wywoławcza:
8 200 zł
Cena uzyskana:
21 297 zł
Pozycja nr 32 z aukcji 8 czerwca 2003
olej, wosk, sznurek, płótno
92 x 73 cm
Cena wywoławcza:
6 300 zł
Cena uzyskana:
14 198 zł
Pozycja nr 40 z aukcji 8 czerwca 2003
akryl, płyta pilśniowa
50 x 50 cm
Cena wywoławcza:
9 200 zł
Cena uzyskana:
31 058 zł
Pozycja nr 14 z aukcji 8 czerwca 2003
akryl, płyta pilśniowa
50 x 50 cm
Cena wywoławcza:
10 100 zł
Cena uzyskana:
28 839 zł