Pozycja nr 65 z aukcji 13 kwietnia 2003
akryl, olej, płótno
46 x 55 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 775 zł
Pozycja nr 64 z aukcji 13 kwietnia 2003
olej, płyta pilśniowa
50 x 34.5 cm
Cena wywoławcza:
2 100 zł
Cena uzyskana:
5 124 zł
Pozycja nr 63 z aukcji 13 kwietnia 2003
akryl, płyta pilśniowa
70 x 50 cm
Cena wywoławcza:
5 300 zł
Cena uzyskana:
12 810 zł
olej, płótno
120 x 90 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
5 124 zł
Pozycja nr 61 z aukcji 13 kwietnia 2003
olej, płótno
92.5 x 72.5 cm
Cena wywoławcza:
900 zł
Cena uzyskana:
4 697 zł
Pozycja nr 60 z aukcji 13 kwietnia 2003
47.5 x 63.4 cm
Cena wywoławcza:
1 100 zł
Cena uzyskana:
2 135 zł
Pozycja nr 33 z aukcji 13 kwietnia 2003
olej, płótno
60 x 81 cm
Cena wywoławcza:
10 300 zł
Cena uzyskana:
12 810 zł
Pozycja nr 25 z aukcji 13 kwietnia 2003
olej, płótno
100 x 80 cm
Cena wywoławcza:
10 100 zł
Cena uzyskana:
34 160 zł
Pozycja nr 24 z aukcji 13 kwietnia 2003
collage (tkaniny, koronki, fotografie, starodruk)
100 x 81 cm
Cena wywoławcza:
2 600 zł
Cena uzyskana:
15 373 zł
Pozycja nr 23 z aukcji 13 kwietnia 2003
tusz, papier
22 x 18.5 cm
Cena wywoławcza:
1 700 zł
Cena uzyskana:
2 775 zł
Pozycja nr 22 z aukcji 13 kwietnia 2003
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
2 135 zł
Pozycja nr 20 z aukcji 13 kwietnia 2003
akwarela, gwasz, papier
24.6 x 33.3 cm
Cena wywoławcza:
2 100 zł
Cena uzyskana:
8 540 zł