75.5 x 90 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 800 zł
olej, płótno
70 x 102 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
Pozycja nr z aukcji 17 czerwca 1993
akwarela, karton
25.5 x 62 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł
olej, deska
14 x 23.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
9 800 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
43 x 32 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
37 x 37 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
31 500 zł
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 700 zł
olej, płótno
46.5 x 33 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
64 x 49.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 300 zł