olej, płótno
74 x 90 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr z aukcji 8 grudnia 1996
17 x cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
42 x cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
3 500 zł
akwarela, papier
20 x 20 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
akwarela, papier
24 x 16.2 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
1 800 zł
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
60 x 10 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
olej, płótno
60.5 x 70.2 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
75.3 x 100.5 cm
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
16 500 zł
akwarela, karton
57.5 x 79 cm
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
11 500 zł
olej, płótno
89.5 x 150.5 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
72 000 zł