Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
10 500 zł
Pozycja nr z aukcji 8 grudnia 1996
olej, sklejka
51 x 132.5 cm
Cena wywoławcza:
28 000 zł
Cena uzyskana:
34 000 zł
olej, płótno
30.6 x 45.5 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
olej, tektura
31.1 x 42 cm
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
35.5 x 46.5 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
olej, płótno
102.5 x 61 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
11 500 zł
15.3 x 9 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
3 300 zł
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł
akwarela, karton
78.5 x 69 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
olej, tektura
62 x 80.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
Cena wywoławcza:
110 000 zł
Cena uzyskana:
179 000 zł
olej, płótno
53 x 38.2 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana: