olej, deska
20.5 x 33.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
akwarela, karton
63.5 x 44 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 100 zł
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
Pozycja nr z aukcji 4 kwietnia 1993
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
pastel, płótno
90.5 x 88.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
19 000 zł
akwarela, papier
37.5 x 49 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
2 100 zł
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
14 700 zł
72 x 56.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
olej, tektura
27 x 21.2 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
900 zł
olej, deska
59.5 x 79.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
4 300 zł
olej, płótno
61 x 38 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
550 zł
olej, tektura
71 x 50 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 600 zł