olej, płótno
50.5 x 76 cm
Cena wywoławcza:
28 000 zł
Cena uzyskana:
35 000 zł
olej, deska
42.2 x 27.9 cm
Cena wywoławcza:
17 000 zł
Cena uzyskana:
22 000 zł
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
25 000 zł
Pozycja nr z aukcji 8 grudnia 1996
olej, płótno
95.5 x 141 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
28 000 zł
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
olej, deska
12 x 20 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
7 400 zł
akwarela, karton
31.3 x 46.5 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
15 200 zł
olej, płótno
40 x 27.5 cm
Cena wywoławcza:
17 000 zł
Cena uzyskana:
tusz, kredka, papier
14.5 x 19 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
2 300 zł
38.5 x cm
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
2 550 zł
olej, płótno
59.7 x 84 cm
Cena wywoławcza:
140 000 zł
Cena uzyskana:
185 000 zł