Pozycja nr z aukcji 4 kwietnia 1993
olej, płótno dublowane
73 x 106.5 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
20 100 zł
olej, płótno
65 x 54 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
22 000 zł
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 900 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 300 zł
olej, płótno
41 x 30 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
3 200 zł
olej, tektura
47 x 68 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
11 500 zł
olej, płótno
51 x 61 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
olej, tektura
24.5 x 48 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
10 500 zł
olej, płótno
121 x 151 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 400 zł