Pozycja nr 0 z aukcji 24 marca 2003
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
700 zł
sucha igła
39 x 59.3 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
100 zł
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
700 zł
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
2 600 zł
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
olej, płótno
65 x 81 cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
62.5 x 47.5 cm
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
61 x 47.5 cm
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 40 z aukcji 15 grudnia 2002
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 13 z aukcji 15 grudnia 2002
Cena wywoławcza:
65 000 zł
Cena uzyskana:
65 000 zł
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
olej, płótno
141 x 95 cm
Cena wywoławcza:
64 000 zł
Cena uzyskana: