Pozycja nr z aukcji 12 czerwca 1994
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 600 zł
olej, płótno
27 x 47.7 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
7 100 zł
olej, płótno
55 x 68.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 100 zł
akwarela, papier
43 x 51 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 800 zł
olej, płótno
55 x 68 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
69.5 x 96.5 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
7 700 zł
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
10 200 zł
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
7 800 zł
olej, płótno
68 x 57.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
olej, płótno
83.5 x 63.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł