Pozycja nr 38 z aukcji 16 czerwca 2002
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł
Pozycja nr 44 z aukcji 16 czerwca 2002
olej, tektura
50 x 36.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
Pozycja nr 50 z aukcji 16 czerwca 2002
olej, płyta pilśniowa
33 x 41.5 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 25 z aukcji 16 czerwca 2002
olej, płótno
67 x 120.5 cm
Cena wywoławcza:
69 000 zł
Cena uzyskana:
76 000 zł
olej, płótno
88.5 x 98 cm
Cena wywoławcza:
21 000 zł
Cena uzyskana:
34 000 zł
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
55.5 x 76 cm
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
20 000 zł
Cena wywoławcza:
44 000 zł
Cena uzyskana:
44 000 zł
Pozycja nr 48 z aukcji 16 czerwca 2002
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
Pozycja nr 19 z aukcji 16 czerwca 2002
olej, płótno
46 x 95 cm
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 61 z aukcji 16 czerwca 2002
litografia, papier
70.5 x 52 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
19 000 zł
Pozycja nr 45 z aukcji 16 czerwca 2002
olej, płótno
48 x 33.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł