olej, płótno
53 x 42.3 cm
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
olej, tektura
64.5 x 53.5 cm
Cena wywoławcza:
32 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
24 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
41 x 50.4 cm
Cena wywoławcza:
70 000 zł
Cena uzyskana:
74 000 zł
tempera, gwasz, karton
40 x 49 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
akwarela, papier
28.8 x 23.7 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 46 z aukcji 21 października 2001
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
82 000 zł
olej, tektura
60.7 x 50.5 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
Pozycja nr 69 z aukcji 21 października 2001
mieszana (rzemiosło)
x cm
Cena wywoławcza:
28 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 77 z aukcji 21 października 2001
mieszana (rzemiosło)
x cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 37 z aukcji 21 października 2001
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł