Pozycja nr 55 z aukcji 18 marca 2001
olej, tektura
50.3 x 39.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Pozycja nr 54 z aukcji 18 marca 2001
olej, deska
41.5 x 30.8 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
olej, płótno
29.5 x 24.2 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł
olej, płótno
72 x 118 cm
Cena wywoławcza:
600 000 zł
Cena uzyskana:
700 000 zł
Pozycja nr 66 z aukcji 18 marca 2001
olej, płótno
80 x 125.5 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
21 000 zł
Pozycja nr 65 z aukcji 18 marca 2001
olej, płótno
70.5 x 90 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
Pozycja nr 64 z aukcji 18 marca 2001
olej, płótno
81 x 90.5 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
olej, deska
27.3 x 20 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł
Pozycja nr 48 z aukcji 18 marca 2001
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
Pozycja nr 45 z aukcji 18 marca 2001
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
olej, tektura
49.5 x 69.5 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 49 z aukcji 18 marca 2001
olej, płótno
24 x 31.5 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
9 500 zł