olej, tektura
51 x 71.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
olej, płótno
29.5 x 40 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
5 600 zł
Pozycja nr z aukcji 20 marca 1994
olej, tektura
22.5 x 28.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 100 zł
olej, płótno
61 x 81 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 100 zł
olej, płótno
60.5 x 87 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 200 zł
olej, płótno
47.5 x 64.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 400 zł
olej, tektura
41 x 32.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 500 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 300 zł
olej, płótno
84 x 149.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
17 900 zł
olej, płótno
35.5 x 46.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
5 100 zł
akwarela, papier
94.5 x 62.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 100 zł