Pozycja nr z aukcji 12 marca 1995
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 400 zł
olej, płótno
78 x 61.5 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
olej, płótno
62.5 x 54 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
63.5 x 71.5 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
15 500 zł
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
95 000 zł
olej, tektura
67 x 51.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
10 500 zł
olej, płótno
24 x 30.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
olej, tektura
19.5 x 27.8 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
10 500 zł
olej, płótno
59.5 x 73 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
25 000 zł
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
63.5 x 48 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 400 zł
akryl, tektura
64 x 64 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł