Pozycja nr z aukcji 20 grudnia 1992
olej, płótno
60 x 81 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
olej, płótno
50 x 40 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
7 200 zł
olej, płótno
50.5 x 65.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
olej, płótno
40 x 30 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 300 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 800 zł
olej, płótno
62 x 90 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 800 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
olej, tektura
72 x 53.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 200 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł
olej, płótno
53 x 66 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 100 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
20 700 zł
olej, płótno
110 x 59 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
19 200 zł