Pozycja nr z aukcji 12 marca 1995
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
olej, płótno
29.5 x 55.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 700 zł
olej, płótno
60.5 x 65.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
35 000 zł
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
olej, płótno
65.5 x 92 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
olej, płótno
41 x 33 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
olej, płótno
115 x 92.5 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
olej, płótno
62.5 x 74.5 cm
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł
olej, tektura
35 x 50 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
olej, tektura
34.2 x 42 cm
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
50 x 70 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł
olej, płótno
54.5 x 109 cm
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
73 000 zł