Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
17 000 zł
Pozycja nr z aukcji 4 czerwca 2000
olej, płótno
81 x 120 cm
Cena wywoławcza:
22 000 zł
Cena uzyskana:
22 000 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
30 x cm
Waga: 660 g
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
12 x cm
Waga: 370 g
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
olej, płótno
132 x 97.5 cm
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
66 000 zł
67 x cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
14 000 zł
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
olej, płótno
91 x 141.5 cm
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
58.5 x cm
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana: