olej, tektura
47 x 68 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
Pozycja nr z aukcji 20 grudnia 1992
olej, płótno
60 x 30 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
olej, płótno
75.5 x 125.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
26 000 zł
olej, płótno
46.5 x 71 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
34 000 zł
olej, płótno
44 x 59 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł
olej, deska
22 x 31.5 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
1 200 zł
olej, płótno
74 x 96.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
8 300 zł
olej, tektura
48 x 65 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
olej, płótno
104.5 x 180 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
9 500 zł
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
18 200 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
olej, tektura
58 x 48 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 450 zł